Lokal na kulturę

Opis lokalu OPIS
LOKALU

Szkoła Tańca Legato

ul. Ondraszka 17

https://legato-szkolatanca.pl/

Szkoła tańca Legato czynnie działa od marca 2024 roku. Pierwszy tydzień otwarty przyciągnął wiele mieszkańców Katowic, głównie z dzielnicy Załęża, którzy chwalą sobie możliwość przychodzenia na zajęcia
„w papciach”.

Nasza Szkoła oferuje zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych na poziomach podstawowych. Przez okres czerwiec-sierpień pragniemy zapewnić ciągłość zajęć i tym samym zachęcić do aktywności poza rokiem szkolnym nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorosłych. W tym okresie na zajęcia obowiązują zapisy a do wszystkich grup można dołączyć.

- Joga, hip-hop, dancehall, salsa solo, bachata solo i taniec intuicyjny czekają na początkujących tancerzy, ponieważ są to grupy podstawowe.

- Letni lady choreo projekt zacznie się w lipcu i zbieramy zapisy do zamkniętej grupy.

- Zumba, która jest odpowiednia zawsze i dla każdego woła Was w środy! Zapraszamy ze swoimi tańczącymi dziećmi, ponieważ nie chcemy, aby opieka nad pociechą była barierą w przyjściu na zajęcia.

- Salsa i bachata w parac oraz shuffle dance zapraszają tańczących min. 2 miesiące uczestników

- Zajęcia dla najmłodszych w otwartych grupach: minidance dla 3-5 latków, taniec nowoczesny dla 6-9 latków oraz balet/taniec współczesny dla 6-10 latków. Zachęcamy wszystkie dzieci, które planują całe lub część wakacji spędzić w Katowicach na taneczny akcent w tym okresie.

- Zajęcia, gdzie spotyka się najwięcej młodzieży to hip-hop, shuffle dance oraz dancehall.

Bardzo cieszy nas możliwość wprowadzenia tanecznego miejsca na Załężu i jesteśmy wdzięczni za to, jak odebrała nas lokalna społeczność. Mamy nadzieję, że taniec zagości na stałe w grafikach naszych kursantów oraz, że eventy takie jak IV Bieg Zielone Załęże, na którym mieliśmy przyjemność poprowadzić rozgrzewkę, pomogą nam być bliżej Katowiczan i wychodzić naprzeciw ich potrzebom.

Szkoła Tańca Legato
Serwis należy do Urzędu Miasta Katowice . © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.