Lokal na kulturę

Inne wydarzenia INNE
WYDARZENIA

Opis lokalu OPIS
LOKALU

PracZabaw

Kopernika 11

Zabawopracownia (przestrzeń co-workingowa połączona z możliwością skorzystania z opieki i zajęć artystycznych dla dzieci), organizacja wystaw, koncertów, performansów, sesji muzykoterapety-cznych i arteterapeutycznych, warsztatów i szkoleń kompetencyjnych skierowanych do terapeutów, artystów i nauczycieli.

PracZabaw

PracZabaw to miejsce dedykowane dzieciom w wieku 2-6 lat i ich opiekunom. Zapewnia zabawę i edukację maluchom dając jednocześnie możliwość realizowania własnej pracy dorosłym. To połączenie artystycznej świetlicy z przestrzenią co-workingową.

W ramach działań oferujemy tzw. Zabawopracownię oraz zajęcia artystyczne różnego typu oraz warsztaty i szkolenia.

Zabawopracownia działa od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00. W tym czasie dzieciom proponujemy różne aktywności: zabawy i ćwiczenia muzyczne z elementami edukacji i muzykoterapii, swobodne działania plastyczne i teatralne, oraz możliwość swobodnej zabawy z innymi dziećmi. Dla dorosłych przygotowaliśmy miejsca do pracy z własnym komputerem czy książką. Dzięki temu rodzic pozostaje w kontakcie z dzieckiem, mogąc skierować uwagę na sprawy zawodowe.

Atutem PracuZabaw jest fakt, że pozwala na stopniową naukę niezależności i płynne, zindywidualizowane i dostosowane do potrzeb dziecka przyzwyczajanie go do późniejszej rozłąki na etapie edukacji szkolnej.

Zabawopracownia może być świetnym rozwiązaniem dla rodziców mających elastyczny czas pracy, będących na urlopie wychowawczym czy poszukujących alternatywy dla przedszkola. Nie oferuje wyżywienia, dysponuje jednak aneksem kuchennym, w którym rodzic może przygotować posiłek przyniesiony z domu.

Pod względem finansowym nasze propozycje dostosowujemy do konkretnych potrzeb rodzica.

W wersji podstawowej koszt korzystania to 10 zł. za godz., ale proponujemy także pakiety różnego typu (np. 10 godz. w miesiącu – 80 zł.).

PracZabaw zaprasza także na zajęcia muzyczne dla najmłodszych – Nuciaki i Muzoskoczki – dla maluchów w wieku 1-4 lata. Cena zajęć: 18 zł. za spotkanie w pakiecie miesięcznym lub 25 za jednorazowe wejście.

Pierwsza godzina w Zabawopracowni lub pierwszy udział w zajęciach muzycznych jest nieodpłatny!

Bieżącą ofertę znaleźć można tutaj: https://www.facebook.com/PracZabaw/

 

GALERIA

  • PracZabaw - Zdjęcie 1
  • PracZabaw - Zdjęcie 2
  • PracZabaw - Zdjęcie 3
  • PracZabaw - Zdjęcie 4
  • PracZabaw - Zdjęcie 5
  • PracZabaw - Zdjęcie 6
Serwis należy do Urzędu Miasta Katowice . © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.