SPRAWDŹ
CO SIĘ DZIEJE W LOKALACH

PracZabaw

Kopernika 11

więcej
o lokalu

PracZabaw

data: 18 marca 2019

PracZabaw to miejsce dedykowane dzieciom w wieku 2-6 lat i ich opiekunom. Zapewnia zabawę i edukację maluchom dając jednocześnie możliwość realizowania własnej pracy dorosłym. To połączenie artystycznej świetlicy z przestrzenią co-workingową.

W ramach działań oferujemy tzw. Zabawopracownię ora zajęcia artystyczne różnego typu oraz warsztaty i szkolenia.

Zabawopracownia działa od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00. W tym czasie dzieciom proponujemy różne aktywności: zabawy i ćwiczenia muzyczne z elementami edukacji i muzykoterapii, swobodne działania plastyczne i teatralne, oraz możliwość swobodnej zabawy z innymi dziećmi. Dla dorosłych przygotowaliśmy miejsca do pracy z własnym komputerem czy książką. Dzięki temu rodzic pozostaje w kontakcie z dzieckiem, mogąc skierować uwagę na sprawy zawodowe.

Atutem PracuZabaw jest fakt, że pozwala na stopniową naukę niezależności i płynne, zindywidualizowane i dostosowane do potrzeb dziecka przyzwyczajanie go do późniejszej rozłąki na etapie edukacji szkolnej.

Zabawopracownia może być świetnym rozwiązaniem dla rodziców mających elastyczny czas pracy, będących na urlopie wychowawczym czy poszukujących alternatywy dla przedszkola. Nie oferuje wyżywienia, dysponuje jednak aneksem kuchennym, w którym rodzic może przygotować posiłek przyniesiony z domu.

Pod względem finansowym nasze propozycje dostosowujemy do konkretnych potrzeb rodzica.

W wersji podstawowej koszt korzystania to 10 zł. za godz., ale proponujemy także pakiety różnego typu (np. 10 godz. w miesiącu – 120 zł.).

PracZabaw zaprasza także na zajęcia muzyczne dla najmłodszych – Nuciaki i Muzoskoczki – dla maluchów w wieku 1-4 lata. Cena zajęć: 18 zł. za spotkanie w pakiecie miesięcznym lub 25 za jednorazowe wejście.

Pierwsza godzina w Zabawopracowni lub pierwszy udział w zajęciach muzycznych jest nieodpłatny!

Serwis należy do Urzędu Miasta Katowice . © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone.